Nerezové komínové systémy Schiedel

Nerezové komíny Schiedel se rozdělují na podle vnitřní vložky a podél vnějšího pláště.
Nerezový komíny mohou být jak s vnitřní nerezovou vložkou tak i keramickou vložkou ale stále se jedná o lehkou konstrukci ( váha cca od 8- 25 Kg/bm)

Schiedel KERASTAR - Vysoce kvalitní třívrstvý systém s tenkostěnnou keramickou vnitřní vložkou, tepelnou izolací a vnějším nerezovým pláštěm. Systém je univerzálně použitelný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na všechny druhy paliv. Je odolný vůči vlhkosti i při vyhoření.

Schiedel ICS – je nerezový komín s vnitřní nerezovou vložkou o tl 0,6 mm a vnějším nerezovým pláštěm v provedení s izolací 25 nebo 50 mm . Je to komín , který jak na plyn, olej tak i na tuhá paliva (dřevo, uhlí). Na tyto komíny jsou záruky v délce 10-ti let.

Schiedel PERMETER je nerezový komín s vnitřní nerezovou vložkou o tl 0,6 mm a vnějším plechovým lakovaným pláštěm s izolací 25 nebo 50 mm. V barevném provedení se vyrábí v základu ve třech barvách černá RAL 9005 , šedá RAL 7043 a bílá RAL 9016. Na přání je možné komíny na barvit jakoukoliv barvou. Je to komín , který jak na plyn, olej tak i na tuhá paliva (dřevo, uhlí). Na tyto komínu je záruka 5 let.

Posledním typem je komín s vnitřní keramickou vložkou Schiedel KERASTAR. Vnitřní izostatická vložka s izolací 60 mm a vnějším nerezovým pláštěm. Je to komín , který jak na plyn, olej tak i na tuhá paliva (dřevo, uhlí) se zárukou 30 let o to se zárukou i proti vyhoření.